Celodenní hlídání předškolních dětí se stravou a dopravou z Českých Budějovic.

Dětský lesní klub Úl je hlídání dětí od +- 3 let věku probíhající čtyři dny v týdnu. Vznikl jako alternativa ke klasické školce, proto je naším cílem maximální pobyt dětí mimo uzavřené prostory. Jako zázemí slouží klubu velká chata ve Vrábči. K dispozici je přilehlý lesík a louka, kde mají děti dostatek prostoru pro běhání, stromů ke šplhání a přírodnin k poznávání a prozkoumávání. Na šlofíček po obědě slouží zařízené horní patro chatky. Svou polohou se chata nachází nedaleko vlakové zastávky Vrábče, v lesíku, s možností dlouhých procházek do přírody. O děti se každý den starají dvě tety - průvodkyně. Do Vrábče a zpět se dopravujeme vlakem, sraz i rozchod je v ČB, na Hlavním nádraží a Jižní zastávce. Na Hlavním nádraží se ráno setkáváme ve vnitřních prostorách haly od pondělí do pátku mezi 7.45 a 8.05, poté odcházíme na nástupiště, odkud nám v 8.13 jede vlak. Na Jižní zastávce se ráno setkáváme každý den také již od 7.45, v 8.16 přijíždí vlak z Hl. nádraží. Zpět přijíždíme na Jižní zastávku v 15.36 a na Hlavní nádraží v 15.40. Oběd je během dne zajištěn, svačiny si děti nosí vlastní. Kapacita jednoho dne je 12 dětí, v současné době ještě volná místa máme. Uvítáme další zájemce!